Dünya Güncel Siyaset SonDakika

Ukrayna İHA’larla Kremlin’e saldırı girişiminde bulundu, Rusya cephesi bu saldırının Putin’e suikast girişimi olarak değerlendiriyor

Rus hükümeti, Kremlin’e İHA ile saldırı düzenlendiğini açıkladı. Açıklamada İHA’ların etkisiz hale getirildiği belirtilirken, “Saldırıyı Putin’e suikast girişimi olarak değerlendiriyoruz” denildi. Ukrayna ile savaşını sürdüren Rusya’da hareketli dakikalar yaşandı.Kremlin tarafından yapılan..

Ukrayna İHA’larla Kremlin’e saldırı girişiminde bulundu, Rusya cephesi bu saldırının Putin’e suikast girişimi olarak değerlendiriyor

Rus hükümeti, Kremlin’e İHA ile saldırı düzenlendiğini açıkladı. Açıklamada İHA’ların etkisiz hale getirildiği belirtilirken, “Saldırıyı Putin’e suikast girişimi olarak değerlendiriyoruz” denildi.

Ukrayna ile savaşını sürdüren Rusya’da hareketli dakikalar yaşandı.Kremlin tarafından yapılan açıklamada, Ukrayna tarafından İHA’lar ile saldırı girişiminde bulunulduğu duyuruldu.

“MİSİLLEME HAKKIMIZI SAKLI TUTUYORUZ”

Rusya’dan yapılan açıklamada, “Kremlin’e insansız hava araçları ile saldırı düzenlendi. İHA’lar etkisiz hale getirildi. Saldırıyı Putin’e suikast girişimi olarak değerlendiriyoruz. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin zarar görmedi. Misilleme hakkımızı saklı tutuyoruz.” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL