Genel Güncel Gündem Yaşam Yerel

Selçuk Bayraktar Kızılelma’nın hangi aşamada olduğunu açıkladı

Selçuk Bayraktar Kızılelma’nın hangi aşamada olduğunu açıkladı

Bayraktar, “Buraya gelmeden az önce de bir yer testi daha vardı. İnşallah ilk uçuşuna gün sayıyor. Bütün bir anlamda muharebedeki geleceği olan, Türkiye’nin de ilk insansız savaş uçağı olacak Kızılelma’nın son aşamalarındayız diyebilirim” dedi.

23 Yetenek Derneği tarafından bu sene ikincisi organize edilen Zirve 23, bugün 2 bini aşkın üniversite öğrencisi gencin katılımıyla gerçekleşti. Demirören Medya Grubu’nun da sponsorlar arasında bulunduğu, Maslak’taki Volkswagen Arena’da düzenlenen zirvede gençler, etkili liderlerin hikayelerini dinleme imkanı buldu. Zirvede gençler için sürpriz konuklardan biri Baykar Teknoloji ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar oldu. Devrim temasıyla gençlerle buluşan Bayraktar, konuşmasına Bartın’da hayatını kaybeden madencilere rahmet dileyerek başladı. Bayraktar, Baykar’ın insansız hava araçları hikayesini gençlerle paylaştı.

“DOĞRU AHLAKTAN AYRILMADAN İLERLERSENİZ DÜNYANIN EN İYİSİNİ YAPABİLİRSİNİZ” 

Gençlerle konuşan Selçuk Bayraktar, “Geleceğe dair nasıl bir strateji izleyeceğiniz bugünün değil, yarının yarışlarına odaklanacak olursanız, 10 sene sonrasının yarışına bugünden hazırlanacak olursanız ve ilerlediğiniz yolda azami gayretle ve dosdoğru ahlaktan ayrılmadan ilerlerseniz işte bu neden sorusuna da tam doğru bir cevap verirseniz. Dünyanın en iyisini yapabilirsiniz. Hep buna inanın” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL