Asayiş Güncel Yaşam Yerel

SAÜ’lü öğrenci ölü bulundu! Cinayet şüphesi…

SAÜ’lü öğrenci ölü bulundu! Cinayet şüphesi… Sakarya Üniversitesi(SAÜ) İlahiyat Fakültesi öğrencisi, aynı zamanda imamlık yapan Bekir Türker önceki gün kayıplara karışmıştı. Kaybolan Türker için çağrı yapan arkadaşları, “Bekir Türker arkadaşımız..

SAÜ’lü öğrenci ölü bulundu! Cinayet şüphesi…

SAÜ’lü öğrenci ölü bulundu! Cinayet şüphesi…

Sakarya Üniversitesi(SAÜ) İlahiyat Fakültesi öğrencisi, aynı zamanda imamlık yapan Bekir Türker önceki gün kayıplara karışmıştı. Kaybolan Türker için çağrı yapan arkadaşları, “Bekir Türker arkadaşımız 1 gündür kayıp. Telefonu bulundu fakat kendisinden halen haber alınamadı. Tanıyan, en ufak bilgisi olan, Cuma gecesi ve cumartesi sabahından sonra yüz yüze görüşen kendisiyle iletişime geçen veya gören duyan varsa lütfen aşağıdaki numaralarla iletişime geçin. En küçük bilgi bile arkadaşımıza ulaşmakta faydalı olabilir.” şeklinde paylaşım yapmıştı.

CİNAYET ŞÜPHESİ

2 günden bu yana haber alınamayan genç imamdan acı haber geldi. SAÜ’lü Türker Adapazarı Dağdibi Mahallesi’ndeki boş bir arazide ölü bulundu. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis ekipleri Türker’in kafasında darp izlerine rastladı. Yapılan ilk belirlemelere göre Türker beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Ölü bulunan gencin cenazesi olay yerinde yapılan incelemelerin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Korucuk Ön Otopsi Merkezi’ne gönderildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL