Güncel Siyaset Spor

Gerilim tırmanıyor! Amedspor’un “Diyarbakır’a gel gösterelim” sözlerine Ümit Özdağ’dan olay yanıt

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bursa’da yaptığı konuşmada, “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz.” ifadelerini kullanmıştı. Amedspor Başkan Vekili Ömer Elaldı ise bu sözlere “Amed diye bir takım..

Gerilim tırmanıyor! Amedspor’un “Diyarbakır’a gel gösterelim” sözlerine Ümit Özdağ’dan olay yanıt

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Bursa’da yaptığı konuşmada, “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz.” ifadelerini kullanmıştı. Amedspor Başkan Vekili Ömer Elaldı ise bu sözlere “Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır’a gösterelim sana.” cevabını vermişti. Elaldı’nın paylaşımını yanıtlayan Özdağ, “Geleceğim ve adını Diyarbakırspor yapacağım.” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, yaklaşan seçim öncesi Bursa’da yaptığı konuşmada “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz.” ifadelerini kullanmıştı. Amedspor cephesinden bu ifadeye, “Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır’a gösterelim sana.” diye yanıt verilirken, Özdağ’dan paylaşım gecikmedi.

“GELECEĞİM VE ADINI DİYARBAKIRSPOR YAPACAĞIM”

Amedspor Başkan Vekili Ömer Elaldı sosyal medyadan Ümit Özdağ’ın konuşmasını paylaşarak, “Amed diye bir takım var mı yok mu gel Diyarbakır’a gösterelim sana. Bütün teşkilatınla gel. Bizim bir sözümüz var sana da söyleyelim; biz tek siz hepiniz. Bir daha takımımın adını ağzına alınca 7 defa ağzını toprakla yıka, su ile çalkala sonra ağzına al Amed’i” paylaşımında bulunmuştu. Ümit Özdağ ise bu paylaşımın altına, “Geleceğim ve adını Diyarbakırspor yapacağım.” ifadelerini kullandı.

ÜMİT ÖZDAĞ NE DEMİŞTİ?

Ümit Özdağ, Bursa’da yaptığı konuşmada, “Türkiye liglerinde Amedspor diye bir takım olamaz. Diyarbakırspor ligde yerini alır ama Amedspor’a izin vermeyiz.” ifadelerini kullanmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL