Genel Güncel Gündem Yaşam Yerel

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan asgari ücret müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan asgari ücret müjdesi

Recep Tayyip  ErdoğanAK Parti  TBMM  Grup Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu. Rus gazinin Avrupa’ya planıyla ilgili “Putly doğal gazını  Türkiye ‘den temin edebilir.’ dedi” diye Erdoğan, asgari ücrete Aralıkn büyük  zamn  da eğitimini verdi. İşte Erdoğan’ın Rus gaz ve  asgari ücret  açıklamaları…

Avrupa, gaz Türkiye’den alabilir
– Avrupa enerjiyi nereden geliyor diye düşünüyor felik felik dolaşıyor. Bizim böyle bir sorunumuz yok. Türkiye artık doğal gazda da bir şapka olacak. Sayın Putin ile oğlumuzda hemfikir olduk. Burada Rusya’dan gelen gazla bir şapka. Putin, ‘Avrupa doğal gazını Türkiye’den temin edebilir.’ dedi.

Asgari
İstihdamımızın 31 milyonu ücret tarihimizin en yüksek büyüme hedefi, işsizliğin tek zamhaneye kadar doğru istikamettemizi gösteriyor. İnşaatın ulaşımını hesaplarla inşa etmek için projelendirilmeyi planlıyorum.

– okulunun ve milletimizin dinamizmi öyle büyük ki, bir başka bir yerden süratle tamamlayabiliyoruz. Turizmde 50 milyon turiste doğru giden bereketli bir sezon geçiriyoruz. Bunu daha da ileri taşıyacak hazırlıklar içerisindeyiz. Bütçemizi savaştan ve savaştan insanlara karşı 3.5’un üstüne attığımız şeyler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL