Genel Güncel Gündem Yaşam Yerel

Arifiye’den Sapanca ve Serdivan’a giden yolda dönel kavşak çalışmasının son aşamasına gelindi

Arifiye’den Sapanca ve Serdivan’a giden yolda dönel kavşak çalışmasının son aşamasına gelindi

Büyükşehir Belediyesi, sık sık kazaların meydana geldiği Arifiye’den Serdivan ve Sapanca’ya giden caddede geçişleri kontrollü hale getirerek kazaları önlemek için dönel kavşak inşa etti.

Arifiye, Serdivan, Adapazarı ve Sapanca ilçelerinin bağlantısını sağlayan Siteler ve Kudüs Caddesini bağlayan yolda dönel kavşak ve yol genişletme çalışması yapıldı. Caddenin kazaların meydana geldiği tali yola giriş noktasında güvenli alanı sağlayacak olan dönel kavşak için kazı ve dolgu işlemleri tamamlanmasının ardından sıcak asfalt çalışması da yapıldı.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada; Büyükşehir Belediyemiz tarafından ilçemizin bir problemi daha çözüme kavuşuyor. Arifbey Mahallesi Siteler Caddesi ve Kudüs Caddesini bağlayan Adapazarı – Sapanca yolu üzerinde kavşak çalışması yapılıyor. Kazı ve dolgu çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışması da yapıldı. Kaldırım ve aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte ilçemize güzel bir dönel kavşak kazandırılmış olacak. İlçemize yapmış olduğu yatırımlardan dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye, kavşağın yapım sürecinde desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Talha Arslan’a çok çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL