Genel Güncel Gündem Yaşam

Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi.

Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI başkanlığında Kaymakamlık Makamında Arifiye İlçe Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI ve beraberinde; İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin AKTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Cihat KAYAER,..

Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI Başkanlığında Seçim Güvenliği Toplantısı Gerçekleştirildi.

Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI başkanlığında Kaymakamlık Makamında Arifiye İlçe Seçim Güvenliği Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI ve beraberinde; İlçe Jandarma Komutanı Sebahattin AKTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Cihat KAYAER, İlçe Polis Merkezi Amiri Bülent Remzi ÇELİK, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Koray ÇEVİK,   İlçe Müftülüğü Şube Müdürü  Mevlüt SAYILIR, İlçe Yazı İşleri Müdürü Muzaffer ATİLA, İlçe Nüfus Müdür V. Ümit DEMİR ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Kemal KARAKOÇ katılmışlardır.

28 Mayıs 2023 Pazar Günü yapılacak olan 2.Tur Cumhurbaşkanlığı Seçimleriyle ilgili seçim güvenlik planları görüşülerek, seçimlerin huzur, güven ve esenlik ortamında gerçekleştirilmesi için seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrası alınacak tedbirler ile başta YSK kararları ve İlçe Seçim Kurulu Kararları olmak üzere ilgili yasal mevzuat çerçevesinde gerekli tedbirlerin alınarak,  kurumlar arası koordinasyon halinde olunarak herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesini ifade etmişlerdir.

Toplanın son bölümünde kurum amirleri gündem ve kendi konularıyla ilgili görüş ve düşüncelerini ifade etmesinin ardından toplantı sona ermiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL