Genel Güncel Gündem Yaşam Yerel

Arifiye Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti.

Arifiye Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti.

Arifiye Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Arifiye Belediyesi Seyfettin Kubilay Kültür Merkezi Meclis Toplantı Salonunda, Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu başkanlığında yapıldı.

Başkan Karakullukçu yaptığı açılış konuşmasında; “ Kasım ayı olağan meclis toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yakın zaman içerisinde Cumhuriyetimizin 99. yılını kutladık.  Bu vesile Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; vatanımız için canını feda eden tüm aziz şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde Büyükşehir Belediyemiz ve SASKİ’nin çalışmaları devam ediyor. SASKİ tarafından kullanım ömürleri tamamlanan içme suyu ve yağmur suyu hatları yenilendi.  Aynı şekilde aydınlatma direklerine LED ışıklandırmalar takıldı. Kaldırım taşları da sökülerek yerine yenileri takılıyor. Buradaki çalışmalar en kısa sürede tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır. 

Eski Diş Hastanesi yeri ve Çevresi Teknokent oldu.

            “Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle, Eski Diş Hastanesi ve çevresi Teknoloji Geliştirme Bölgesi ilan edilmiş olup, İlçemize Teknokent olma yolunda ev sahipliği yapacaktır. İlçemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Meclis gündeminde olan 8 madde görüşülerek karara bağlandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL