Genel Güncel Gündem Yaşam Yerel

Akparti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Kaya ve yönetiminin Ahmediye Mahallesi’nde düzenlemiş olduğu İlk Oyum Akparti İlk Oyum Erdoğan programı kapsamında gençlerle buluşuldu. Programdan kareler.

Akparti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı  Göksel Kaya ve yönetiminin Ahmediye  Mahallesi’nde düzenlemiş olduğu İlk Oyum  Akparti İlk Oyum Erdoğan programı kapsamında  gençlerle buluşuldu.   Programdan kareler.

Akparti Arifiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Goksel Kaya ve yönetiminin düzenlemiş olduğu ilk oyum Akparti ilk oyum Erdoğan programının İlk durağı Ahmediye Mahallesi’ydi. Programa Akparti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet çalışkan İlçe Başkanı Adnan Akbaş Belediye başkanı İsmail Karakullukçu ve  muhtar Nedim yılmaz programa katılım sağladı. Programda ilk defa oy kullanacak genç kardeslerimize hem Cumhurbaşkanımızı anlatmak hemde akıllarında takılan sorulara cevap bulmak için gençleriimiz ile bir araya geldik . Program öncesi Arifiye Arifbey Mahallesi’nde genç esnaf ziyareti yapıldı. Toplantı Sonrasında gençler ile program yapılıp akabinde Program çıkışı Ahmediye mahallesi gençligi ile voleybol maçı oynandı. Ziyaretlerden toplantıdan ve maçtan güzel ve eğlenceli anlar objektiflere yansıdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL